Retailspecialist

WOOD Stageplek bij WOOD Wassenaar – Jouw start in de modewereld!

Als BBL-er ben je meer dan welkom in onze winkel in Wassenaar.Tijdens deze stage laten we je kennismaken met allerlei facetten van de retail, van de kassa tot verkoopadvies tot het magazijn. Je verricht verschillende werkzaamheden zoals o.a. het adviseren van klanten, het draaien van de kassa, het bestellen van artikelen, de vracht verwerken en het ophangen van promotiemateriaal. Samen met jouw collega’s zorg je voor tevreden klanten, denk je mee aan de inrichting van de winkel en signaleer je verbeterpunten. De wekelijks wisselende collectie zorgt voor veel afwisseling! Je komt terecht in een klein team van ervaren verkoopmedewerkers. Samen zorgen we voor een leuke, maar vooral leerzame stageperiode. En dat jij natuurlijk jouw studiejaar of diploma haalt!

Naar wie zijn wij op zoek?

Wie ben jij? * Je volgt een MBO opleiding in de richting van retail/detailhandel. ???Je bent een enthousiaste en proactieve student die nieuwsgierig is naar alle facetten van de retail. ???Je bent klantvriendelijk en zorgt ervoor dat elke klant met een goed gevoel de winkel uitgaat.

Wat biedt het bedrijf?

Ben jij gek op mode, trends en klantcontact? Heb je gevoel voor stijl én een commerciële mindset? Dan is een stage bij WOOD Wassenaar precies wat je zoekt. Wat ga je doen? Tijdens je stage ben je onderdeel van ons hechte team. Je helpt klanten met stijladvies, leert alles over visual merchandising, vult de collectie aan én krijgt een kijkje achter de schermen van het reilen en zeilen in een moderne modezaak. Geen dag is hetzelfde!

Wat ga je leren?

  • Verleent hospitality, adviseert en verkoopt in de verkoopomgeving
  • B1-K1-W1 Ontvangt de klant en begeleidt de klantreis in de verkoopomgeving
  • B1-K1-W2 Voert gespecialiseerde adviesgesprekken met klanten
  • B1-K1-W3 Handelt de verkoop af en/of rondt de klantreis in de verkoopomgeving af
  • B1-K1-W4 Verdiept zich in producten en diensten van de retailonderneming
  • Voert retailondersteunende en professionaliserende taken uit
  • B1-K2-W1 Werkt aan professionaliteit in de retailorganisatie
  • B1-K2-W2 Verzorgt de goederenstroom en geeft aanwijzingen
  • B1-K2-W3 Verzorgt de artikelpresentatie en/of visual merchandising
  • Behoort niet tot het takenpakket Behoort niet tot het takenpakket: B1-K2-W4 Begeleidt, ondersteunt en instrueert collega’s
  • B1-K2-W5 Doet operationele verbetervoorstellen

Kenmerken

  • Met uitzicht op een vaste baan

lees verder