Nico Piet Kappers by Karlijn Een leergierige en nieuwsgierige leerling Kapper/Haarstylist gezocht
Je ben bij ons welkom 15 min voor werktijd. zo heb je nog tijd om je eigen haren netjes te maken en helpen de salon voor te bereiden op de dag. Dat betekend dat alle plekjes gereed worden gemaakt en de huishoudelijke dingen zoals vaatwasser uitruimen, handdoeken en kapkleden. Dan gaan we starten na een kort gesprekje met zijn allen. Er wordt uitgelegd wat er voor jou op de planning staat en na verloop van tijd weten we wat je voor school moet leren en oefenen en krijg je de ruimte, tijd en begeleiding die je nodig hebt. Het vraagt ook om eigen initiatief en dat je gaat zien wat er nodig is om de salon netjes en overzichtelijk te houden. We proberen altijd voor de lunch de salon netjes te maken zodat we na de lunch fris kunnen starten. Als we bij het einde van de dag aangekomen zijn begint het schoonmaken en karretjes worden klaargemaakt voor de volgende dag. Zo werken we samen aan en blijft de salon netjes voor ons en onze klanten.
Naar wie zijn wij op zoek?
Wij zijn opzoek naar een persoon die creatief is, gezelligheid brengt, leergierig is en initiatief neemt. Vind jij het leuk om de etalage een nieuwe look te geven en content te maken voor onze social media. Zie je jezelf al in een groeiend team samen te werken. Mooi en verzorgd haar te maken. Naar trainingen en shows te gaan. Mensen zich prettig en veilig te laten voelen bij jou op de stoel. Spreekt dit jou aan dat ben je bij ons super welkom. Kom langs met je CV en we gaan samen een gesprek aan om te kijken of je je bij ons aan kan aansluiten.
Wat biedt het bedrijf?
Wij bieden je een schone, gezellige en meedenkende leer en werkplek. Wij bieden je een salaris conform kappers Cao. Je gaat mee met alle uitjes die wij doen en hoort echt bij ons team. Wij bieden je een baan aan als je bij ons begonnen bent met je stage en je bent daarna geslaagd als haarstylist.
Wat ga je leren?
- Haarbehandeling voorbereiden en afronden
- B1-K1-W1 Ontvangt klant
- B1-K1-W2 Stelt DAB-plan op en vast
- B1-K1-W3 Rondt haarbehandeling af
- Basis haarbehandeling uitvoeren
- B1-K2-W1 Verzorgt het haar en de hoofdhuid
- B1-K2-W2 Knipt het haar
- B1-K2-W3 Kleurt en ontkleurt het haar
- B1-K2-W4 Föhnt het haar van een dame
- Specialistische haarbehandeling bij dame uitvoeren
- P2-K1-W1 Snijdt het haar
- P2-K1-W2 Kleurt en ontkleurt het haar dame
- P2-K1-W3 Vormt het haar tijdelijk om
- P2-K1-W4 Bereidt het blijvend omvormen voor
- P2-K1-W5 Vlecht het haar en steekt het op
Kenmerken
- Met uitzicht op een vaste baan