Media Info Groep Creatieve Marketingstage bij Media Info Groep
Als stagiair marketing ondersteun je onze marketingafdeling bij verschillende projecten en taken. Je werkt samen met een ervaren marketeer en krijgt de kans om mee te draaien in alle aspecten van het vak. Jouw werkzaamheden kunnen onder andere bestaan uit: Contentcreatie: schrijven van blogs en vullen van nieuwsbrieven. Contentplanning: opstellen en beheren van een contentkalender. Social Media: beheren van LinkedIn posts en uitvoeren van campagnes. Data & Analytics: analyseren van marketingresultaten en opstellen van managementrapportages. Evenementenorganisatie: meehelpen met het bedenken en organiseren van workshops en bedrijfsuitjes. Advertenties & PR: ondersteunen bij advertentiecampagnes en persberichten. Klantenonderzoek: helpen met het opzetten en analyseren van klantonderzoeken.
Naar wie zijn wij op zoek?
Communicatief – goed kunnen schrijven en samenwerken met collega’s en externe partners. Creatief – leuke ideeën bedenken voor social media, blogs en nieuwsbrieven. Digitaal vaardig – werken met tools zoals Mailchimp, Trello, WordPress en Excel. Organisatorisch – plannen en helpen bij evenementen en campagnes. Analytisch – resultaten kunnen bekijken en rapporteren. Proactief – zelfstandig werken en meedenken over verbeteringen.
Wat biedt het bedrijf?
Praktijkervaring – Leer van ervaren marketeers en werk mee aan echte campagnes. Afwisselende taken – Van contentcreatie tot data-analyse, elke dag is anders! Begeleiding & coaching – Je krijgt ondersteuning om je vaardigheden te ontwikkelen. Moderne tools – Werk met systemen zoals Mailchimp, Trello, WordPress en LinkedIn. Creatieve vrijheid – Jouw ideeën worden serieus genomen en kunnen echt impact maken. Gezellige werkomgeving – Samen lunchen, brainstormen en deelnemen aan leuke bedrijfsuitjes.
Wat ga je leren?
- Voert taken uit binnen de zakelijke dienstverlening
- B1-K1-W1 Treedt op als aanspreekpunt voor klanten
- B1-K1-W2 Verzorgt zakelijke communicatie
- B1-K1-W3 Verwerkt gegevens
- B1-K1-W4 Werkt aan producten/opdrachten binnen geld-, goederen- en informatie beweging
- Verzorgt marketing en (interne) communicatietrajecten
- P6-K1-W1 Levert managementinformatie
- P6-K1-W2 Verzorgt marketing- en communicatieactiviteiten
- P6-K1-W3 Voert marktonderzoeken uit
Kenmerken
- Bereid om te werken aan fysieke toegankelijkheid
- Mogelijkheden voor begeleiding op maat