Meewerkend horeca ondernemer

Boode in Bathmen B.V. Toekomstig horeca-manager gezocht!

De student werkt mee op alle afdelingen van het bedrijf. Zowel als bediening en de evenementen. Hij/Zij zal van begin tot eind zien wat er omgaat in het bedrijf. Als meewerkend horecaondernemer bij Boode draai je mee in alle onderdelen van het horecabedrijf. Je helpt mee in de bediening, achter de bar, bij evenementen en soms ook bij bruiloften. Daarnaast krijg je inzicht in het plannen van personeel, bestellingen doen, voorraadbeheer en het aansturen van collega’s. Je leert hoe je kwaliteit en gastvrijheid waarborgt en hoe je een team motiveert. Elke dag is anders: je bent actief tijdens feesten, diners, vergaderingen en grote evenementen. Zo leer je alle kanten van het horecavak én ondernemerschap kennen.

Naar wie zijn wij op zoek?

Wij zoeken een energieke en ondernemende student of medewerker met een passie voor horeca. Je bent gastvrij, stressbestendig en durft initiatief te nemen. Je vindt het leuk om zowel met gasten als collega’s om te gaan, hebt een verantwoordelijkheidsgevoel en staat open om te leren over leidinggeven en organiseren. Je bent flexibel inzetbaar, ook in de avonden en weekenden. Je hoeft nog geen leidinggevende te zijn, maar je toont wel interesse in hoe een horecabedrijf van binnenuit werkt. Wij helpen je groeien naar een rol met meer verantwoordelijkheid.

Wat biedt het bedrijf?

Bij Boode krijg je de kans om te leren in een professioneel horecabedrijf waar veel gebeurt. Je werkt mee aan uiteenlopende evenementen en krijgt begeleiding van ervaren ondernemers en leidinggevenden. Je leert hoe je een team aanstuurt, hoe je service van topniveau levert en hoe je overzicht houdt in drukke situaties. We bieden een warme, collegiale werksfeer, veel afwisseling en volop ruimte om jezelf te ontwikkelen als toekomstige horecaondernemer. Je krijgt vertrouwen, verantwoordelijkheid én de ruimte om mee te denken.

Wat ga je leren?

  • Onderneemt
  • B1-K1-W1 Ontwikkelt een ondernemingsplan
  • B1-K1-W2 Treft voorbereidingen voor het starten van een onderneming
  • B1-K1-W3 Implementeert het ondernemingsplan
  • B1-K1-W4 Maakt marktanalyse
  • B1-K1-W5 Voert commerciële activiteiten uit
  • B1-K1-W6 Stelt financieel beleid vast en bepaalt de verkoopprijs
  • B1-K1-W7 Bepaalt inkoop- en voorraadbeleid
  • Geeft leiding en voert beheerstaken uit
  • B1-K2-W1 Maakt een operationeel plan
  • B1-K2-W2 Plant en verdeelt de werkzaamheden
  • B1-K2-W3 Begroot financiën
  • B1-K2-W4 Bewaakt financiën
  • B1-K2-W5 Stuurt medewerkers aan
  • B1-K2-W6 Voert intern formele gesprekken
  • Werkt mee in drank- en spijsverstrekkende bedrijven
  • P3-K1-W1 Verricht voorbereidende werkzaamheden in het horecabedrijf
  • P3-K1-W10 Sluit het bedrijf af
  • P3-K1-W2 Ontvangt en informeert/adviseert de gast
  • P3-K1-W3 Neemt de bestelling op en serveert deze
  • P3-K1-W4 Maakt dranken serveergereed
  • P3-K1-W5 Bereidt gerechten
  • P3-K1-W6 Maakt de rekening op en neemt afscheid van de gast
  • P3-K1-W7 Creëert en bewaakt sfeer
  • P3-K1-W8 Neemt speciale arrangementen, partijen of bestellingen aan
  • P3-K1-W9 Voert afrondende werkzaamheden uit in het horecabedrijf

Kenmerken

  • Mogelijkheden voor begeleiding op maat
  • Opleiden voor een mbo-certificaat
  • Opleiden voor een Praktijkverklaring
  • Met uitzicht op een vaste baan

lees verder