DMWS Allround Stagiaire - E-commerce / Design / Online media - bij een Start-up in Eindhoven, Wie wil dit nou niet?
Hou jij van veelzijdigheid? Creativiteit? Online media en van online shoppen? Kom dan bij ons stage lopen! Wie zijn wij? Wij hebben verschillende bedrijven in E-commerce en ontwikkelen software om webshops te verbeteren. Wat doen wij? Wij werken met verschillende online platforms en daarvan weten wij alles! Met een klantenbestand van 3000+ klanten is er altijd heel veel te doen. We hebben net een nieuw concept uitgerold en daar kunnen we jouw hulp goed bij gebruiken! Wat doe jij? Dat varieert van design werkzaamheden, shops vullen, content maken, banners maken, webshops verbeteren, noem maar op! Een affiniteit met AI is een pré. Ook voor het onderhouden van sociale kanalen, onze blogs, websites, en onze eigen webshops (design, marketing, banners, onderhoud, data) Met wie doen wij dit? Ons team bestaat uit een gemixte club young professionals, en veel daarvan zijn ook begonnen als stagiaire en daarnaast werken we met partners.
Naar wie zijn wij op zoek?
Communicatief, grafische vormgeving, webdesign, content onderhouden, social media guru, oog voor detail. Een dosis creativiteit is nodig, en de drang naar afwisseling, veelzijdigheid en verantwoordelijkheid.
Wat biedt het bedrijf?
Wij bieden een leuk team van 14 young professionals. Een kantoor midden in het centrum van Eindhoven. Wij bieden goede condities, een iMac op kantoor, een stage vergoeding, hybride werken (thuis en op kantoor). Gezelligheid, betrokkenheid en uitjes. Bij ons ervaar je sowieso een leerzame stage met doorgroeimogelijkheden tot een vaste baan. Veel van ons huidige team zijn oud - stagiaires!
Wat ga je leren?
- Ontwikkelt crossmediale (vormgeef)oplossingen
- B1-K1-W1 Onderzoekt data/gegevens en vormt zich gaandeweg een beeld van de context
- B1-K1-W2 Formuleert de voorlopige en definitieve mediavraag van de klant
- B1-K1-W3 Voert de dialoog over duiding en vertaling van de input
- B1-K1-W4 Informeert en betrekt belanghebbenden op verschillende momenten in het crossmediale ontwikkeltraject
- B1-K1-W5 Maakt prototypes voor de vormgeving van crossmediale toepassingen in verschillende fasen van het ontwikkelproces
- B1-K1-W6 Realiseert de vormgeving voor crossmediale toepassingen
- B1-K1-W7 Voert projectmatige werkzaamheden uit
- Positioneert en profileert zich in de markt
- B1-K2-W1 Maakt een persoonlijk portfolio
- B1-K2-W2 Participeert in relevant netwerk (communicatief en commercieel)