Kok

Lekker van Jeroen Culinaire Private Dining - Luxe Catering - Fantastische Feesten op locatie

Het voorbereiden en bereiden van luxe diners aan huis, feesten & partijen, zakelijke evenementen etc. Het werken in en met onze Foodtrucks, private dining, en luxe catering. Je word stop voor stap wijsgemaakt in onze jonge en dynamische bedrijf. Elke partij of evenement is anders maar het team van Lekker van Jeroen zorgt altijd voor topkwaliteit en de allerbeste service op hoog niveau!

Naar wie zijn wij op zoek?

* Je bent enthousiast en wil graag het horeca vak leren * Je komt je afspraken na * Je bent netjes naar onze gasten en je collega's * Je bent een teamplayer en vind het leuk om met ons team op verschillende locaties te leren en te werken * Je bent representatief en verzorgd * Je vind het niet erg om ook in de weekenden stage te moeten lopen.

Wat biedt het bedrijf?

* Wij bieden je een leuke en interessante stage op de mooiste en unieke locatie's * Doorgroeimogelijkheden na je stage in ons bedrijf * Een flexibel stage rooster met ook weekenddagen vrij * Een klein en hecht team met goede begeleiding

Wat ga je leren?

  • Bereidt gerechten
  • B1-K1-W1 Plant zijn werkzaamheden
  • B1-K1-W2 Maakt mise en place
  • B1-K1-W3 Past recepten aan
  • B1-K1-W4 Bereidt gerechten en componenten
  • B1-K1-W5 Werkt gerechten voor de uitgifte af
  • B1-K1-W6 Maakt werkruimtes, gereedschappen en machines in de keuken schoon
  • B1-K1-W7 Verricht onderhoud aan keukeninventaris
  • Beheert keukenvoorraden
  • B1-K2-W1 Bestelt benodigde producten
  • B1-K2-W2 Ontvangt en controleert geleverde producten
  • B1-K2-W3 Slaat geleverde producten op
  • B1-K2-W4 Controleert producten en voert keukenadministratie uit

Kenmerken

  • Bereid om te werken aan fysieke toegankelijkheid
  • Mogelijkheden voor begeleiding op maat

lees verder