X-Cago B.V. Expert IT systems and devices bij X-CAGO B.V. met doorgroeimogelijkheden naar een vaste positie
BBL/BOL - Doorlopende Startdatum! ?? X-CAGO is een toonaangevend internationaal bedrijf, dat hoogwaardige diensten en softwareoplossingen voor bedrijven levert in de media-industrie. Onze wereldwijde klanten zijn uitgevers, e-kiosken, app providers en media monitoring organisaties. Als specialist op het gebied van digitalisering, webcrawling, conversie en archivering verwerken we dagelijks de inhoud van enkele duizenden kranten en tijdschriften (X-CAGO verwerkt meer dan 300,000 artikelen per dag uit print en online content).
Naar wie zijn wij op zoek?
Wij leren jou het coördineren en bewaken van de productieprocessen, van binnenkomst van de PDF-feeds van kranten en tijdschriften tot en met het opleveren van het eindresultaat, waarbij evt. problemen door jou worden opgelost, danwel intern doorgezet. Dit is een uitdagende en afwisselende mogelijkheid binnen een dynamisch en internationaal team met een goede werksfeer en regelmatige bedrijfsuitjes met doorgroeimogelijkheden naar een vaste positie.
Wat biedt het bedrijf?
Wij leren jou; - Het coördineren en bewaken van de productieprocessen - Van binnenkomst van de PDF-feeds van kranten en tijdschriften tot en met het opleveren van het eindresultaat, waarbij evt. problemen door jou worden opgelost, danwel intern doorgezet. - Uitdagende en afwisselende mogelijkheid binnen een dynamisch en internationaal team - Goede werksfeer - Regelmatige bedrijfsuitjes met doorgroeimogelijkheden naar een vaste positie.
Wat ga je leren?
- Ondersteunt gebruikers
- B1-K1-W1 Handelt meldingen af
- B1-K1-W2 Instrueert gebruikers
-
Behoort niet tot het takenpakket: B1-K1-W3 Installeert, configureert en beheert gebruikersdevices
- Beheert de infrastructuur
-
Behoort niet tot het takenpakket: B1-K2-W1 Installeert en configureert netwerk- en infrastructuuronderdelen
-
Behoort niet tot het takenpakket: B1-K2-W2 Beheert en monitort netwerk- en infrastructuuronderdelen
- Beheert applicaties
- B1-K3-W1 Adviseert over, installeert en configureert applicaties
- B1-K3-W2 Onderhoudt applicaties
- Ontwikkelt digitale informatievoorzieningen
- P2-K1-W1 Ontwerpt een informatievoorziening
- P2-K1-W2 Automatiseert processen
- P2-K1-W3 Beheert databases
- Controleert de security
-
Behoort niet tot het takenpakket: P2-K2-W1 Geeft security advies en verbetert de security
-
Behoort niet tot het takenpakket: P2-K2-W2 Reageert op security incidenten
Kenmerken
- Met uitzicht op een vaste baan