H.C.C. Groen-Geel Sportieve leerling greenkeeper
Op een golf baan zijn natuurlijk veel gebieden met gras. Bij ons is dat net zo, echter hebben wij ook nog te maken met cricket en hockey. Deze drie sporten hebben andere wensen ten aanzien van het veld waarop zij spelen. Daarnaast hebben wij ook nog een aantal kunstgras velden die onderhoud nodig hebben. En met ongeveer 1500 leden bestaan er ook 1500 wensen om hun speelveld op het juiste moment gereed te hebben. Naast de diverse grassoorten zijn er ook andere natuurlijke onderdelen in de baan, waterlopen, bunkers, bomen en ander groen. En alles vraagt om onderhoud. Bij Groen-Geel is het onderhoud, vanwege de ligging in een waterwin-gebied, beperkt in de mogelijkheden, vooral millieubewuster, waardoor de uitdaging nog groter wordt.
Naar wie zijn wij op zoek?
In onze student herkennen we iemand met begrip voor de sport, maar die de schoonheid van de natuur begrijpt en ziet. We kijken vooral uit naar iemand die zich niet gek laat maken maar vooral geniet van de "grote tuin" die we eigenlijk bieden. En iemand die kansen ziet om 'de tuin' fraaier, leukerof uitdagender te maken.
Wat biedt het bedrijf?
Wij bieden een heerlijke grote groene omgeving waarin de uitdaging wordt geboden om ze verder om te toveren tot een fraaie uitdagende groene sport-omgeving. Een stage -plek met toekomst mogelijkheden. Wel een stage die altijd op dezelfde locatie plaats vindt.
Wat ga je leren?
- Uitvoeren werkzaamheden ten behoeve van aanleg/inrichting en onderhoud/beheer van de groene ruimte
- B1-K1-W1 Draagt zorg voor flora, fauna, bodem en water
- B1-K1-W2 Hanteert gereedschappen en/of machines voor aanleg/inrichting en onderhoud/beheer
- B1-K1-W3 Communiceert over het werk
- B1-K1-W4 Voert voorbereidende en afrondende werkzaamheden rondom aanleg/inrichting en onderhoud/beheer uit
- Uitvoeren aanleg en onderhoud tuinen en/of stadsgroen
- P1-K1-W1 Legt tuinen en/of stadsgroen aan
- P1-K1-W2 Voert onderhoud uit aan tuinen en/of stadsgroen
Kenmerken
- Mogelijkheden voor begeleiding op maat