Zelfstandig werkend gastheer / -vrouw

Eetcafé De Babbel Enthausiaste en vrolijke gastheer/vrouw gezocht

Ben jij op zoek naar een leerzame en leuke stageplaats binnen ons familiebedrijf, waarbij je de mogelijkheid krijgt jezelf verder te ontwikkelen? Een werkdag ziet er zo uit: samen met de leidinggevende open je het restaurant, je bepaalt de sfeer en ziet er op toe dat alles aangevuld en schoon is. Je zet reserveringen klaar, dekt tafels in, ect. Ondertussen ontvang je gasten voor een bakje koffie, ontbijt, lunch of diner en je zorgt ervoor dat gasten vanaf aankomst tot hun vertrek snel en professioneel geholpen worden. Bezorgingen van leveranciers controleer je en zorgt ervoor dat deze netjes verwerkt worden. Je staat gasten te woord, neemt reserveringen aan via telefoon of persoonlijk. Neemt bestellingen op, maakt deze klaar. Helpt collega's daar waar nodig is. Eigenlijk zorg je voor het reilen en zeilen van onze horecazaak, dit alles samen met de eindverantwoordelijke die jou deze dag begeleidt. Bij voldoende ervaring zul je veel op eigen initiatief mogen doen.

Naar wie zijn wij op zoek?

Wij zoeken iemand die gemotiveerd en enthousiast te werk gaat. Je hebt gevoel voor het ontvangen van gasten en kunt efficient en netjes werken, zowel zelfstandig als in teamverband. Je hebt hart voor de zaak en straalt dit ook uit naar onze gasten en andere medewerkers. Enige kennis van de engelse/duitse taal is een pré en hebt ervaring in de horeca

Wat biedt het bedrijf?

wij bieden jou een fijne stageplaats aan binnen een goed georganiseerd familiebedrijf waarbij medewerkers gewaardeerd worden. Mogelijkheid om naast of na afronding van de stage tevens te (blijven) werken. Ons bedrijf is iedere dag geopend van 10 tot 22 uur, daardoor is er veel mogelijk qua invullen van de uren.

Wat ga je leren?

  • Werkt in de bediening
  • B1-K1-W1 Voert voorbereidende werkzaamheden uit
  • B1-K1-W10 Werkt met de kassa
  • B1-K1-W2 Neemt reserveringen aan
  • B1-K1-W3 Ontvangt gasten
  • B1-K1-W4 Adviseert gasten en neemt de bestelling op
  • B1-K1-W5 Maakt dranken serveergereed
  • B1-K1-W6 Serveert de bestelling en ruimt af
  • B1-K1-W7 Creëert en onderhoudt de sfeer
  • B1-K1-W8 Rekent de bestelling(en) af en neemt afscheid
  • B1-K1-W9 Voert afrondende werkzaamheden uit
  • Bewaakt de voorraad
  • B1-K2-W1 Controleert de voorraad
  • B1-K2-W2 Ontvangt en controleert de bestelling
  • B1-K2-W3 Pakt de bestelling uit en slaat deze op
  • Bestelt en beheert de voorraad
  • P2-K1-W1 Bestelt de voorraad
  • P2-K1-W2 Reclameert foute levering bij de leverancier
  • P2-K1-W3 Beheert de opslag van de voorraad
  • Doet voorstellen voor de samenstelling van de menu- en drankenkaart
  • P2-K2-W1 Verzamelt informatie
  • P2-K2-W2 Doet voorstellen voor de menukaart
  • Geeft leiding en voert beheerstaken uit
  • P2-K3-W1 Bewaakt het sociaal-hygiënisch beleid
  • P2-K3-W2 Instrueert en begeleidt lerende medewerkers
  • Behoort niet tot het takenpakket Behoort niet tot het takenpakket: P2-K3-W3 Voert informele en ondersteunt bij formele gesprekken met lerende medewerkers

Kenmerken

  • Met uitzicht op een vaste baan
  • Mogelijkheden voor begeleiding op maat
  • Opleiden voor een mbo-certificaat
  • Opleiden voor een Praktijkverklaring

lees verder