Leidinggevende leisure & hospitality

Stichting A Seal Centrum voor Zeezoogdierenzorg Enthousiaste zeehondenliefhebber gezocht voor het bezoekerscentrum.

Bij A Seal Stellendam worden zeehonden opgevangen en verzorgd die worden gevonden aan de Zuid-Hollandse en Zeeuwse Kust. Dit zijn voornamelijk moederloze zeehondenpups of zeehonden die gewond of ziek zijn. In ons bezoekerscentrum ontvangen wij op jaarbasis meer dan 70.000 bezoekers. Wij voorzien de bezoekers van informatie en educatie over de zeehonden en hun leefomgeving. Wij bieden (ook in de vakantieperiodes) 2 stages aan. 1 stage zal zich richten op het bedenken, ontwikkelen en uitvoeren van educatieve momenten voor de bezoekers (met name kinderen) in het nederlands (en waar mogelijk in het duits). De andere stage richt zich op het managen van de receptie/balie, de winkel, het ontwikkelen en uitvoeren van commerciele activiteiten en de bijbehorende administratieve taken. Beide stages onder begeleiding van de Teamleider Expo.

Naar wie zijn wij op zoek?

Je bent het visitekaartje van het bezoekerscentrum. Je vertelt bezoekers over de zeehonden in de opvang. Hier krijg je uiteraard eerst alle informatie over. Je assisteert bij de balie, en beantwoordt de telefoon. Je assisteert bij de ontvangst van groepen bezoekers. Je geeft ondersteuning in onze shop, en gaat mee naar vrijlatingen van zeehonden voor merchandise.

Wat biedt het bedrijf?

A Seal biedt een uitdagende stageplek in een unieke en boeiende omgeving. Je dag loopt vaak anders dan gepland. We zijn tenslotte een "zeehonden ziekenhuis". Je leert alles over zeehonden en hun leefomgeving en jij kunt het verschil maken!

Wat ga je leren?

  • Treedt op als aanspreekpunt voor klanten/gasten
  • B1-K1-W1 Ontvangt de klant/gast
  • B1-K1-W2 Informeert en adviseert de klant/gast
  • B1-K1-W3 Verkoopt en/of verhuurt producten en/of diensten
  • B1-K1-W4 Signaleert en behandelt klachten
  • B1-K1-W5 Onderhoudt in- en/of externe contacten
  • B1-K1-W6 Werft klanten/gasten en opdrachten
  • Voert administratieve en financiële processen uit
  • B1-K2-W1 Stelt informatiemateriaal samen
  • B1-K2-W2 Houdt financiële administratie bij en handelt transacties af
  • B1-K2-W3 Houdt de administratie bij
  • B1-K2-W4 Doet voorstellen voor aftersales of aanpassing van de dienstverlening
  • Organiseert activiteiten en ondersteunt bij voorkomende werkzaamheden
  • P3-K1-W1 Maakt een planning voor de organisatie van activiteiten
  • P3-K1-W2 Bereidt de uitvoering van activiteiten voor
  • P3-K1-W3 Begeleidt activiteiten
  • P3-K1-W4 Rondt de activiteit af
  • P3-K1-W5 Draagt bij aan een veilig en aangenaam verblijf op een recreatiebedrijf/op locatie
  • P3-K1-W6 Ondersteunt bij voorkomende werkzaamheden op een recreatiebedrijf/op locatie
  • Geeft leiding
  • P3-K2-W1 Plant en verdeelt de werkzaamheden
  • P3-K2-W2 Instrueert en begeleidt nieuwe collega's, stagiairs en/of vrijwilligers
  • P3-K2-W3 Voert formele gesprekken
  • Voert beheerstaken uit
  • P3-K3-W1 Maakt een operationeel plan
  • P3-K3-W2 Maakt een begrotingsvoorstel
  • P3-K3-W3 Bewaakt financiën

lees verder